Parawany i osłony

OSŁONA KOMINKA – PARAWAN model:4662

Osłona – parawan do kominka wykonana z żeliwa. Solidnie wykonana zapewnia bardzo długie użytkowanie. Komponuje się doskonale z każdym stylem. Osłona jest w kolorze złotej patyny. Istnieje również możliwość wyboru koloru brązu bez złotych dodatków. Nadaje się idealnie jako osłona do kominka oraz np. jako osłona do kaloryfera.
Niezwykle ciężka i stabilna.

Wymiary:
wysokość 70-71 cm
szerokość 72 cm
głębokość razem z nóżkami do 18 cm

Styl Vintage – produkt wykonany współcześnie ale celowo postarzony i na tym polega cała jego uroda.

cena: 259 PLNDo sklepu

OSŁONA KOMINKA – model:080009

Osłona do kominka wykonana metodą metaloplastyki. Solidnie wykonana zapewnia bardzo długie użytkowanie. Komponuje się doskonale z każdym stylem. Osłona jest w kolorze złotej patyny. Istnieje również możliwość wyboru koloru czarnego lub czarnego w srebrnej patynie, wówczas czas realizacji wynosi 1-2 tygodni. Nadaje się idealnie jako osłona do kominka oraz np. jako osłona do kaloryfera.

Wymiary:
wysokość 90 cm
szerokość całkowita 116 cm
I skrzydło – środkowe – szerokość 62 cm
II skrzydła boczne po 26 cm

cena: 239 PLNDo sklepu

OSŁONA KOMINKA-OBUDOWA- model:0208

Słonka do kominka wykonana metodą metaloplastyki.Solidnie wykonana zapewnia bardzo długie użytkowanie. Komponuje się doskonale z każdym stylem. Osłona jest w kolorze czarnym w złotej patynie. Istnieje również możliwość wyboru koloru czarnego lub czarnego w srebrnej patynie, wówczas czas realizacji wynosi 1-2 tygodni. Nadaje się idealnie jako osłona do kominka oraz np. jako osłona do kaloryfera.

Wymiary:
wysokość 62-64 cm
szerokość całkowita 60-61 cm

cena: 119 PLNDo sklepu